Create your own Spree project Get Started

Psyjaciele.com to rodzinna marka stworzona z wielkiej miłości do zwierząt, designu i marketingu :)

Paczka Psyjaciół składa się z dwóch szorstkowłosych adopciaków - Kiszki i Rupiecia, kota Trzebabieca oraz ludzkiej siły roboczej Gośki i Krzyśka. Wszystkie nasze zwierzaki przeszły dużo w życiu - ale wystarczyło trochę miłości aby ponownie uwierzyły w człowieka i poczuły się szczęśliwe.

Od wielu lat zajmujemy się marketingiem oraz reklamą i staramy się wspierać schroniska dla zwierząt w tym zakresie przygotowując np. kampanie 1%.

Po długich rozmowach, burzach mózgów i przemyśleniach postanowiliśmy spełnić swoje marzenia - zająć się zwierzakami na pełnych obrotach i stworzyć markę Psyjaciele.com. Markę, która nie tylko tworzy zabawne, nietypowe produkty najwyższej jakości ale również pomaga psiakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu.

Wszystkie produkty powstały w naszych głowach, a wszystkie wzory zostały stworzone przez polskich artystów, rysowników, ilustratorów tworząc niepowtarzalną kolekcję dostępną tylko na Psyjaciele.com. Używamy najwyższej jakości polskich półproduktów, współpracujemy z polskimi designerami i wykonawcami.

Każdy z naszych modeli to zwierzak, który czeka na swój dom lub zwierzak, który niedawno został adoptowany.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie, a Wasze Czworonogi będą użytkować nasze produkty z uśmiechem na pysku:)

Dołącz do grona Psyjaciół!
Gośka & Krzysiek