Create your own Spree project Get Started

Skorzystaj z wygodnych zwrotów.

WAŻNE! Dołącz do paczki formularz odstąpienia od umowy!

Pamiętaj, że zwrotom nie podlegają produkty personalizowane (adresówki, wydłużone smycze, produkty na wymiar, szelki Stay on, szelki i obroże z kółkiem, pianką, rączka, odblaskiem, kurtki z odblaskiem, kurtki oraz legowiska szyte na wymiar).

 

Poniżej prawne szczegóły, a tutaj w skrócie dla ułatwienia:)

1. Chcesz zwrócić nowy produkt

Nie ma problemu. Spakuj go wraz z dowodem zakupu i formularzem odstąpienia od umowy. dostępnym na dole tej strony i odeślij do nas na ul. Smoleńsk 16/1, 31-112 Kraków.

Jak tylko dotrze - odeślemy pieniążki.

2. Chcesz wymienić produkt

Wyślij go do nas na powyższy adres, a do środka dołóż karteczkę z info co na co ma być wymienione.

Jeśli wymieniasz na mniejszy rozmiar podaj również numer konta, na które zwrócimy różnicę, jeśli na większy wrzuć różnicę w drobnych do paczki lub przelej na nasze konto (zakładka płatności zawiera wszelkie dane).

Pamiętaj proszę aby w obu przypadkach do paczki wrzucić 15.90zł na ponowną wysyłkę kurierem (lub 16.90zł na wysyłkę paczkomatem) małej paczki i 19.90 zł dużej.

Możesz też zwrócić lub wymienić produkt w sklepie stacjonarnym w Krakowie ul. Miodowa 33, 31-053 Kraków lub w Warszawie Bracka 25, 00-021 Warszawa.

PAMIĘTAJ iż produkty personalizowane nie podlegają wymianie ani zwrotom. Dotyczy to przedłużanych smyczy lub z odblaskiem, szelek i obroży z modyfikacjami (pianka, kółko, rączka, odblask), przedłużanych nerek, akcesoriów szytych na wymiar i adresówek.

3. Reklamujesz produkt lub chcesz coś naprawić

Nie ma problemu - pamiętaj jednak o wypraniu produktu przed jego oddaniem/wysyłką.

Coś nie jest jasne? Dzwoń 508007906

Dzięki!

 

POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY

dotyczy Konsumenta i Przedsiębiorcy uprzywilejowanego na prawach Konsumenta

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Poniżej podajemy dane kontaktowe:

Psyjaciele.com

ul. Smoleńsk 16/1

31-112 Kraków

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy,
wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu doodstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 16 PLN.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

 


Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy.